Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı mekânla alakalı harcamameselesi içinda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim yahut dijital baskıyla eylemyapılabilmektedir. Yer balonları için şirketile iletişim kurarak bilgi almak olasıdır. Markalar, kendilerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için türlü bildiri ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer bildirmeürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en rağbetliolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bu gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı bu gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato bunun gibi), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak eserihepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmaktadır .

Sönmez inflatables, ürettiği ürünlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına sağlamyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. holdinginizintanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, kişilerinmerakınıçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. eğersizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra olarak bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.