Yer Balonları ve Reklam

Yer balon modellerinin büyüklüklerine ve koyulacağı meskenle alakalı harcamameselesindeda farklılıklar olmaktadır. Yer balon modellerinde üst kısma folyo kesim veya dijital baskıyla faaliyetyapılabilmektedir. Yer balonları için firmaile iletişim kurarak bilgi almak olasıdır. Markalar, menfaatlerini tanıtmak ve müşteri potansiyellerini artırmak için çeşitli reklam ürünlerine gereksinim duyarlar.

9bf19ffc2bfba433110c564098740f77 - Yer Balonları ve Reklam

Bunlardan biriside yer reklamürünlerinden bir tanesiolan yer balonlarıdır. Bunların en popülerolanları; yeni sezon oyun parkları (basket atış parkı, basketbol, boks arenası ve buz adam kaydırak bu gibi), şişme zıp zıp parklar (zıp zıp çocuk evi ve ahtapot oyun parkı gibi ), şişme kaleler (ejderha kale ve gizemli şato benzeri), şişme su ve normal kaydıraklar, şişme korsan gemiler ile şişme futbol ve su oyunları olaraksayılabilir. ürünün popülerliği artarak ürünühepimizintanıması için etkili bir yöntemdir. işyerlerinde ön kısma ve çatılara koyulup yüksek görsellik sunar. Yer balonlarında reklamlar sınırsız olmakta.

Sönmez inflatables, ürettiği eserlerde kaliteden tavizvermeden, doğa koşullarına güçlüyer balonları üretir ve kullanımınıza sunar. Firmanızıntanıtımını yapmak arzuladığınızher organizasyonda, üzerine logonuzu basarak hazırladığımız yer balonlarını  kullanabilir, insanlarınilgisiniçekebilir ve alıcısayınızı artırabilirsiniz. şayetsizler balonun baskı olmasını isterseniz yapılacak olan baskıya göre de ekstra bir fiyat çıkarılmaktadır. Siz aklınızda olan yer balonunu bize belirtin gerisini de bize bırakın.1135